Warning: The magic method OCDI\OneClickDemoImport::__wakeup() must have public visibility in /customers/0/d/d/msdesigns.se/httpd.www/wp-content/themes/home-decorator/importer/inc/OneClickDemoImport.php on line 121
MS Art ”DUSTY SAND” – MS Design
Föregående
Nästa
MS Art "DUSTY SAND"
från 6900 kr
100x120cm
6900 kr utan ram 8000kr med ram i ek 8500kr med ram i valnöt
100x150cm
8900 kr utan ram 10 000kr med ram i ek 10 500kr med ram i valnöt
120x150cm
10 500kr utan ram 12 300kr med ram i ek 12 800kr med ram i valnöt
Hemleverans 800 kr inom Stockholm.
(Du kan välja att hämta tavlan själv.)
Färg: beige, vit eller svart
Vi har tyvärr inte möjlighet att leverera våra tavlor i hela Sverige, kontakta oss angående möjlighet till staden där du bor.
Vi designar och tillverkar själva alla våra möbler och inredningsdetaljer av högkvalitativa material och med stor passion för design. Då det inte sker någon massproduktion
Skriv in namn och e-post, klicka i de produkter du vill beställa och om du vill ha flera av en produkt eller göra en specialbeställning, skriv det i meddelandet.
2 års garanti gäller på alla våra möbler om det skulle uppstå ett konstruktionsfel. Kunden lämnar då in sin möbel till oss för reparation. Gäller ej natursten.